Fakturka rejestr sprzedaży
Aplikacja posiada możliwość wystawiania faktur w walucie polskiej i obcej oraz.W sewisie eFakturka.pl można korzystać z pola Odbiorca do wskazywania Odbiorcy jeżeli jest inny niż Nabywca (np. w przypadku sprzedaży dla jednostek samorządu terytorialnego).Dodano oznaczenie gwiazdką (*) na wydruku Rejestr VAT Sprzedaży przy dokumentach podlegających pod mechanizm podzielonej płatności Dodano parametr konfiguracyjny pozwalający określić czy dokumenty podlegające pod mechanizm podzielonej płatności maja być oznaczane automatycznie (wg kryteriów ustawowych), ręcznie czy zawsze bez względu na to co użytkownik wprowadzi na dokumentFaktury, od których podatnik nie ma prawa do odliczenia podatku VATW konsekwencji powyższego podatnik powinien w rejestrach zakupu i sprzedaży VAT, ujmować zarówno faktury kosztowe, jak i sprzedażowe oraz faktury korygujące.. Nie każdy bowiem wydatek i nie każda sprzedaż będzie podlegała podwójnej ewidencji.Zdaniem Wnioskodawcy, nie powinien on wykazywać w rejestrze sprzedaży VAT faktur z podpiętymi paragonami ponieważ kasa fiskalna jest samodzielną ewidencją na potrzeby VAT, a obrót do deklaracji VAT może wynikać na przykład tylko z raportu miesięcznego z kasy, jeżeli cała sprzedaż udokumentowana przechodziłaby przez kasę fiskalną.Dokumenty sprzedażowe można utworzyć na podstawie innego dokumentu co pozwala na skrócenie czasu wystawiania podobnych faktur oraz wydruk faktury wraz z blankietem wpłaty za fakturę..

Zapisy w KPiR i Rejestrze sprzedaży mogą się różnić.

Otrzymaną zaliczkę należy odpowiednio udokumentować i rozliczyć.. Opis dotyczy sytuacji, w której pomimo poprawnego (ze wskazaniem konkretnego okresu dla podatku) wprowadzenia zapisów VAT w dokumentach sprzedaży, zapisy te nie są w ogóle widoczne w podglądzie rejestru VAT sprzedaży, dostępnego w opcji „Ewidencja VAT -> Przeglądanie -> Rejestr sprzedaży".. Nie zarządza stanem magazynu, dlatego przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia.Informacje o WF-FAKTURKA NOWA Fakturowanie FAKTURA Sprzedaż - 6848477106 w archiwum Allegro.. Dokumenty sprzedażowe można utworzyć na podstawie innego dokumentu co pozwala na skrócenie czasu wystawiania podobnych faktur.. Podstawowe zestawienia drukowane przez program - Oferta handlowa - Lista kontrahentów - Rejestr dokumentów handlowych (Faktur) - Rejestr VAT sprzedaży - Rejestr faktur niezapłaconych - Rejestr .WF-Fakturka został zaprojektowany dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur (paragonów) miesięcznie..

Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży, w walucie krajowej i zagranicznej.

Program nie prowadzi stanu magazynowego w przypadku towarów.Faktura VAT iBiznes Profesjonalna - bez obsługi stanów magazynowych to bogatsza wersja programu oprócz obsługi sprzedaży i zakupów, pozwala na prowadzenie raportu kasowego, rozrachunków i zamówień.. Został on opracowany w taki sposób, aby maksymalnie uprościć i ułatwić proces fakturowania, nawet dla firm, które wystawiają kilka faktur miesięcznie (np. jednoosobowych podmiotów gospodarczych).Fakturant 2.5.13.200.. Program nie posiada żadnych ograniczeń czasowych ani ilościowych w bazie towarów i kontrahentów.Służą do rejestracji operacji związanych z rozliczeniem podatku VAT, w szczególności „wchodzi" do rejestrów sprzedaż z wystawianych faktur i korekt oraz możliwe jest rejestrowanie zakupów towarów i usług.. Co ważne, ustawa o VAT nie określa, jakie konkretnie dane należy uwzględnić w rejestrach.Rejestr faktur, paragonów oraz korekt zawiera dokumenty handlowe wraz ze wskazaniem statusu ich rozliczenia.. Pozwala drukować Rejestr sprzedaży VAT z podziałem na stawki VAT jakie były uwzględnione na dokumentach w określonym czasie.Możliwość wystawiania dokumentów z danymi Wystawcy, Sprzedawcy, Nabywcy oraz Odbiorcy..

Fakturant to łatwy w obsłudze system sprzedaży przeznaczony dla małych i średnich firm .

Możliwość zapisania wydruku do pliku PDF.rejestr dokumentów handlowych (faktur, rachunków, paragonów, korekt) - zawiera listę wystawionych dokumentów handlowych wraz z informacjami o stanie ich rozliczenia, rejestr przelewów - zawiera listę wystawionych przelewów bankowych, wiele zestawień ułatwiających prowadzenie księgowości oraz analizę sprzedaży, współpraca z programem WAPRO Kaper.rejestr dokumentów handlowych (faktur, rachunków, paragonów, korekt) - zawiera listę wystawionych dokumentów handlowych wraz z informacjami o stanie ich rozliczenia, rejestr przelewów - zawiera listę wystawionych przelewów bankowych, wiele zestawień ułatwiających prowadzenie księgowości oraz analizę sprzedaży,WF-Fakturka posiada szereg kartotek, pozwalających na tworzenie list ułatwiających prowadzenie Twojej firmy : Kartoteka towarów i usług - pozwala na stworzenie listy towarów handlowych lub usług, które oferuje firma, wraz z informacjami dodatkowymi oraz cennikiem.. Najczęściej spotykaną przyczyną .Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów, faktura VAT powinna zawierać: 1. dane identyfikujące fakturę (datę wystawienia, unikalny numer dokumentu), 2. dane wystawcy i odbiorcy faktury (imię i nazwisko/nazwa, adres, NIP - nie dotyczy jeśli odbiorca jest osobą prywatną), 3. szczegóły dotyczące sprzedaży/usługi (datę usługi/sprzedaży/dostawy, nazwę usługi/towaru, zakres .Dokumenty sprzedażowe można utworzyć na podstawie innego dokumentu co pozwala na skrócenie czasu wystawiania podobnych faktur oraz wydruk faktury wraz z blankietem wpłaty za fakturę..

Na podstawie wprowadzonych danych można utworzyć wydruki rejestrów VAT oraz wypełnić deklarację VAT-7.

Oprogramowanie WAPRO FAKTURKA wyposażone zostało w mechanizmy, ułatwiające tworzenie zestawień na podstawie wybranych informacji, wyselekcjonowanych spośród dostępnych danych np. zestawienie niezapłaconych faktur.Dokumenty sprzedażowe można utworzyć na podstawie innego dokumentu co pozwala na skrócenie czasu wystawiania podobnych faktur oraz wydruk faktury wraz z blankietem wpłaty za fakturę.. Pozwala drukować Rejestr sprzedaży VAT z podziałem na stawki VAT jakie były uwzględnione na dokumentach w określonym czasie.- Rejestr faktur, - Rejestr faktur niezapłaconych, - Rejestr VAT sprzedaży, - Sprzedaż w dowolnym okresie w układzie asortymentowym, - Sprzedaż w dowolnym okresie z podziałem na kategorie asortymentowe, - Sprzedaż w dowolnym okresie z podziałem na kontrahentów.. Data zakończenia 2020-02-27 - cena 135 złProgram WAPRO Fakturka zawiera wygodne mechanizmy pozwalające na wyselekcjonowanie interesującej nas informacji i skierowanie jej na drukarkę.. Łatwa obsługa pozwala na pracę osobom, które boją się komputerów.Aby anulować wystawioną fakturę sprzedaży w systemie wfirma.pl, należy ją odszukać na liście w zakładce PRZYCHODY » SPRZEDAŻ, następnie kliknąć na numer i wejść w szczegóły faktury.. Pozwala drukować Rejestr sprzedaży VAT z podziałem na stawki VAT jakie były uwzględnione na dokumentach w określonym czasie.Program komputerowy WAPRO Fakturka to uproszczony system sprzedaży przeznaczony dla firm handlowych i usługowych nie prowadzących gospodarki magazynowej.. Na podstawie zgromadzonych w programie danych możliwe jest wydrukowanie szeregu zestawień graficzno-tekstowych, które dodatkowo mogą być modyfikowane przez użytkownika.. Nie zarządza on stanem magazynu, dlatego przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgr.WF-Fakturka - Dostępne zestawienia.. Program zawiera kartotekę towarów i kontrahentów.. Rejestr przelewów to zbiór informacji o zleconych przelewach bankowych.. Pozwala drukować różne zestawienia i przelewy także do ZUS i US..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt