Napisać sprawozdanie z lektury
W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone.Jedna to zbliżona do dziennikarskiego reportażu relacja z wydarzeń życia codziennego, imprez, wycieczek, itd.. Czas - Czas Fabuły 1812 - 1937 i miejsce akcji - różne miejsca ale przede wszystkim w Bejgole 4.Musze napisac sprawozdanie z lektury ten obcy tylko jej nie przeczytalem .. Streszczenie utworu.. Można pisać sprawozdania z wydarzeń, rozprawy sądowej itp. Spróbuj skorzystać z tego tak, jakbyś treść książki widział na własne oczy i w krótkich słowach ją opisywał.Podobnie należy napisać sprawozdanie z dyskusji, debaty.. 2011-01-23 10:01:32; Bohaterowie lektury " sposób na Alcybiadesa " 2013-03-04 18:55:23Mam napisać sprawozdanie z lektury pt. ,,Szatan z siódmej klasy ''.. Podczas wojny był członkiem Szarych Szeregów.. Dwa tygodnie temu wybraliśmy się z klasą do teatru na przedstawienie na podstawie „Zemsty" Aleksandra Fredry.Jak napisać sprawozdanie - wskazówki, przykład sprawozdania Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń .. Podczas pisania sprawozdania pamiętaj o zachowaniu obiektywizmu, selekcjonuj informacje, pisz rzeczowo i konkretnie.mam napisać sprawozdanie z lektury NowyZeszyt w kratkę Jan.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zgłoś problem .Sprawozdanie z wyjazdu do teatru na "Zemstę" Dnia 29 kwietnia 2008 roku nasza szkoła wybrała się do teatru na adaptację lektury Aleksandra Fredro "Zemsta"..

Jak mamy napisać : 1.

Opinia o dziele.. Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001.. Uporządkować czas i miejsce akcji w .Sprawozdanie nie powinno opisywać dokładnie wszystkiego, bo czytelnik pogubi się.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. Sprawozdanie musi być pisane w stylu chronologicznym, każde wydarzenie po kolei.Dobór faktów należy do ciebie.Sprawozdanie z książki Pt:"Kamienie na szaniec".. To akurat proste zadanie, popracuj nad tym :)Napisz sprawozdanie z wydarzeń; dalsze losy bohaterów zemsty Aleksandra Fredry udowodnij że dobrze znasz treść lektury twoja praca; Napisz w imieniu Marcina Borowicza, jaką rolę w jego życiu odegrała przyjaźń z Andrzejem Radkiem- ty; Napisz w formie krótkiej pracy pisemnej (min.. Może mieć charakter ustny lub pisemny.. Moja żona jest polonistką, po studiach magisterskich, i jeszcze nigdy nie słyszała, żeby napisać sprawozdanie z książki.. Sprawozdanie to wypowiedź, której celem jest relacja z wydarzeń.. Autor, tytuł, rok powstania, tematyka.. Kamienie na szaniec zostały napisane przez Aleksandra Kamińskiego w pierwszej połowie XX wieku..

Przypomnij sobie, czym jest sprawozdanie z lektury.

Napisz szczegółowy plan wydarzeń z punktami do książki Kłamczucha Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Autorem książki pt. „Kamienie na szaniec" jest Aleksander Kamiński.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania .Jak napisać sprawozdanie z lektury Szatan z siódmej klasy?. Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. 2011-01-02 11:59:30 jakie masz wrażenia po przeczytaniu lektury opowieści z narnii 2010-12-07 19:17:22 Co było na teście z lektury " Opowieści z narnii "?. Napisał ją Stefan Żeromski żyjący w latach 1864- 1925, autor wielu opowiadań, nowel i powieści.. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. „Norwid - Poeta Naszej Ziemi".Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

2011-04-10 18:42:05Jak napisać sprawozdanie.

Tylko ze jak z neta.. - rozwiązanie zadaniaZakończmy własnymi refleksjami na temat przeżytych doświadczeń.. 100 wyrazów) jak rozumiesz treść 3 cytatów z lekturyNapisz sprawozdanie z lektury pt. "Zemsta".. poleca 81 % 839 głosów.. Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora .Napisz sprawozdanie z filmu "Szatan z siódmej klasy" 2016-12-16 14:28:07 Napisz sprawozdanie z filmu "jan paweł II szukałem was" 2011-04-09 21:41:44 Załóż nowy klubPrzydatność 85% Sprawozdanie z lektury "Siłaczka" Ostatnio przeczytaną przeze mnie książką jest nowela „Siłaczka".. napisz opowiadanie z dialogiem.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Lektury dostępne.. Richard Gere opowiedział o swojej działalności >>> Wzór, jak napisać .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. Są to powszechne zasady, które możemy zastosować, gdy będziemy pisać sprawozdanie z filmu, z praktyk, sprawozdanie z lektury lub sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Miejscem akcji noweli jest Obrzydłówek oraz pobliska wieś, w której pracowała i umarła Stanisława Bozowska.W imieniu kikora napisz sprawozdanie ze spotkania Aliny z Balladyną.Udowodnij że znasz treść; Wyobraź sobie że znalazłaś się w baśnioborze; Wyobraź sobie, że spotkałaś fauna i idziesz idziecie do zamku..

Książka...Sprawozdanie z lektury Najważniejsze informacje na temat książki.

Gatunek literacki - Powieść 3.. Musze napisac sprawozdanie z lektury ten obcy tylko.. Cześć, potrzebuje napisać epilog z powieści Małgorza.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opis zalet i wad książki, ocena wybranych elementów - np .Sprawozdanie z lektury Quo Vadis.. Żył w latach okupacji, podczas której miał duży kontakt z młodzieżą.. Pod Teatr dowiozły nas 3 autokary i 2NApisz sprawozdanie z lektury opowiadania Antoniego Czechowa Śmierć urzędnika.. Druga połowa dziewiętnastego wieku .„Zemsta" - sprawozdanie z książki „Zemsta" to komedia napisana przez Aleksandra Fredrę na początku lat 30 XIX stulecia.. Zobacz też: Tylko u nas!. Część informacyjna - dane o książce : autor - Kornel Makuszyński, tytuł, rok wydania - 1951, wydawnictwo - Nasza Księgarnia 2.. Ma charakter informacyjny, ale zawiera również elementy oceniające.. Na okładce tej pozycji najczęściej pojawiają się mur, krokodyl, szlachcic, zamek lub szabla - wszystkie te motywy odgrywają ważną rolę w utworze.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Treść Grafika.. Katalog Zasobów Dodatkowych.. Ma być dokładne, ale zawierać tylko to, co najważniejsze.. Godzina zbiórki pod szkołą była ustalona na 8:30.. Następna strona Uchwycone w poetyckim obrazie.. Filmy.. Powinno zawierać następujące informacje:Streszczenie lektury pt "Sposób na alcybiadesa " 2011-01-26 09:19:53; jak napiac sprawozdanie z lektury " sposób na arcybiadesa" 2011-02-06 18:12:45; Jak napisać charakterystyke Alcybiadesa z lektury " Sposób na Alcybiadesa ''?. Rodzaj narracji, słownictwo, scharakteryzowanie fabuły.. Autor był warszawiakiem.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Jeżeli jednak się nie zdecydujesz, na Google znajdziesz z pewnością jakieś dobre streszczenia, które pomogą Ci napisać sprawozdanie.. Sprawozdanie drugie: Idziemy do teatru.. Polski laureat nagrody Nobla, Henryk Sienkiewicz, którą dostał za dzieło pt. „Quo vadis", napisał je ze względu na swoje zamiłowanie do historii, a w szczególności do czasów starożytnych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt