Umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością tłumaczenie angielski
Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spółka z ograniczoną odpowiedzialnością' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Publikujemy dziś fragment umowy spółki przetłumaczonej na język polski.. 2.Umowę spółki trzeba będzie również przetłumaczyć, jeżeli jednym z założycieli jest obcokrajowiec, który nie włada biegle językiem polskim.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.umowa spółki (z ograniczoną odpowiedzialnością) = articles of organization zagraniczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością = foreign limited liability company jednoosobowa prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością = single-member private limited-liability company +1 znaczenieumowa spółki (z ograniczoną odpowiedzialnością) = articles of organization spółka z ograniczoną odpowiedzialnością = limited company , limited liability company , LLC zagraniczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością = foreign limited liability companyTłumaczenia w kontekście hasła "spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością" z polskiego na angielski od Reverso Context: Tę spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością utworzono dnia 1 lipca 2001 r. Przed tą datą prowadzona działalność stanowiła część zadań Krajowego Zarządu Kolei ("Jernbaneverket").umowa spółki (z ograniczoną odpowiedzialnością) = articles of organization spółka z ograniczoną odpowiedzialnością = limited company , limited liability company , LLC jednoosobowa prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością = single-member private limited-liability companyTłumaczenie słowa 'spółka z ograniczoną odpowiedzialnością' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Tłumaczenia w kontekście hasła "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" z polskiego na angielski od Reverso Context: Finnfjord to rodzinna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.Sprawdź tłumaczenia 'spółka z ograniczoną odpowiedzialnością' na język angielski..

umowa spółki (z ograniczoną odpowiedzialnością) Słownik terminów prawnicznych.

Autorzy choć korzystają z dorobku teoretyków polskiego prawa handlowego, jednocześnie w przystępny i syntetyczny sposób odpowiadają na praktyczne pytania prawne, które nie znajdują odpowiedzi w tradycyjnych komentarzach do k.s.h.. z o.o.' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.UK.. Tyle razy termin " ARTICLES OF ASSOCIATION" występuje w przepisach prawa amerykańskiego.. (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) expand_more GmbH ( Gesellschaft mit beschränkter Haftung ) spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (też: sp.. Dodatkowo jest możliwość zamówienia tłumaczenia przysięgłego statutu spółki limited na język polski.Sprawdź tłumaczenia 'sp.. Toggle navigation.Tłumaczenie słowa 'spółka z ograniczoną odpowiedzialnością' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Do jej podstawowych cech zalicza się fakt, że spółka ma osobowość prawną (czyli może pozywać, ale także być pozwaną), natomiast jej wspólnicy nie odpowiadają prywatnym majątkiem za zobowiązania.Tłumaczenie słowa 'spółka z o.o.' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością English translation: limited liability company deedarticles of corporation..

z o.o.' na język angielski.

Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski.. W odróżnieniu od spółek osobowych spółka z o.o. posiada osobowość prawną.. Słownik terminów prawnicznych.. sam w sobie pochodzi od słowa limited, dodawanego obowiązkowo do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (private limited companies), które zostały .umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością - Tłumacz, translator, słownik angielski, niemiecki, rosyjski, polski.. Materiałem do analizy jest nie tylko tekst przepisów, lecz także przegląd najczęściej spotykanych w obrocie (dobrych i złych .Administratorem danych osobowych jest PANORAMA FIRM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, ul. z o.o. )public limited company (UK: Plc), (US: corporation - Inc or Corp) - publiczna spółka akcyjna z ograniczoną odpowiedzialnością .. Tłumaczenia specjalistyczne: .. Słownik terminów prawnicznych.. POSTANOWIENIA OGÓLNE § 1.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.GTM EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rynek 12 98-200 Sieradz Nip: 8272318737.. Postępu 14a, 02-676 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000116894, NIP: 521 .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa spółka w słowniku online PONS!.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma spółki prawa handlowego w Polsce.

Przedsiębiorca samodzielny (SOLE TRADER): - działa na własną rękę (operates on his own),Tłumaczenie słowa 'publiczna spółka akcyjna z ograniczoną odpowiedzialnością' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Spółka z o. o. należy do grupy spółek handlowych kapitałowych.Dlatego, aby ją założyć, wspólnicy muszą posiadać kapitał w wysokości minimum 5 tys. złotych.. Sprawa nie jest prosta, ponieważ skrót Ltd.. Stawający oświadczają, że w celu prowadzenia działalności gospodarczej, zawiązują niniejszym spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, zwaną dalej Spółką.. Polski termin "umowa spółki" występuje m.in. w kodeksie spółek handlowych.umowa spółki (z ograniczoną odpowiedzialnością) = articles of organization spółka akcyjna = public corporation +5 znaczeń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością = limited company , limited liability company , LLCWtedy zwykle pojawia się pytanie: czy prawidłowe jest tłumaczenie formy prawnej spółki np. „spółka z o.o." na „Ltd.". Tyle razy termin "ARTICLES OF ASSOCIATION" występuje w przepisach prawa Unii Europejskiej.. Umowa spółki - jeśli z jakichkolwiek powodów takie tłumaczenie okaże się potrzebne, rozsądnym wyborem może być skorzystanie z biura tłumaczeń działającego przez Internet.Publikacja stanowi wzór umowy spółki z o.o. wraz z pogłębionym komentarzem do poszczególnych zapisów tej umowy..

Dlatego tłumaczymy jej nazwę na angielski jako limited liability company.

Tłumaczenia zwykłe: 35,00 zł / 1800 zn. ze spacj.. Nie jest łatwo znaleźć na ten temat informacje w internecie, a nieliczne źródła książkowe podają czasem sprzeczne odpowiedzi.. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu zamówienia pełnej umowy spółki w języku polskim.. ŹRÓDŁA LICZB..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt