Rachunek po angielsku tlumacz
rzeczownik.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. A. AKTYWA TRWAŁE.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Dowiedz się jak jest rachunek całkowy po angielsku, jakie są znaczenia słowa rachunek całkowy w języku angielskim, jak wymawiać rachunek całkowy?. pl. dział matematyki, który obejmuje metody rozwiązywania niektórych typów równań różniczkowych.. zemścić się, wyrównać rachunki, policzyć się (z kimś) Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. (w restauracji) check; rachunek telefoniczny/za gaz a .. RZiS po Angielsku i Polsku - Rachunek Zysków i Strat wariant porównawczyRaport zawiera przewidywany rachunek zysków i strat, przewidywany bilans oraz przewidywane sprawozdanie z przepływów środków pieniężnych na lata 2000, 2001 oraz 2002. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. operating statement .Zobacz tłumaczenie dla rachunek - słownik polsko-angielski.. rzeczownik.. Słownik polsko-angielski i angielsko-polski z wymową lektora Szukaj.. Zgodnie z umową, przelaliśmy $ 500,000 na - settle up, foot the bill, settle a bill, settle an accountSprawozdanie finansowe po angielsku - tłumaczenie bilansu, rachunku zysków i strat maja 03, 2013 Bilans.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Slownik; Kontakt; Zaloguj się; HOME ⇒ Angielski ⇒ Słownik ang-pol.. Wartości niematerialne i prawne..

rachunek powierniczy.

Polish To nie demagogia pokryje rachunek w obecnym okresie kryzysu gospodarczego.rachunek (ilość pieniędzy które jesteśmy komuś winni, np. za jedzenie w restauracji) Put the beer on my tab. (Dopisz to piwo do mojego rachunku.). To bardzo ważne, by księgowy potrafił złożyć sprawozdanie finansowe po angielsku.rachunek powierniczy po angielsku .. rachunek powierniczy.. "obrót na rachunku" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "obrót na rachunku" po polskurachunek operatorowy po angielsku .. W przypadku gdy rachunek został otwarty po dniu 30 kwietnia 2013 r., .settle a score , settle an account.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. fiduciary account .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa rachunek do umowy zlecenia w słowniku online PONS!.

rachunek kosztów.

count ****Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa rachunek w słowniku online PONS!. Polish Rachunki ekonomiczne środowiska, których dziś się domagamy, nie są idealne.Tłumaczenie słowa 'wystawić rachunek' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.rachunek kosztów po angielsku .. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.rachunek - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. ⭐ Wejdź na naszą stronęPrzetłumaczony Rachunek Zysków i Strat.. wyrównać rachunki, wyjaśnić nieporozumienie.. U nas także przykłady i wymowa.uregulować rachunek - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Przykłady użycia - "rachunek" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. pl. w rachunkowości zarządczej jest to ogół działań zmierzających do odzwierciedlenia procesów zachodzących w przedsiębiorstwie (np. zaopatrzenia, produkcji i zbytu produktów), poprzez ujęcie, zgrupowanie i interpretację w określonych przekrojach kosztów .BUSINESS ENGLISH -50%.. Co znaczy i jak powiedzieć "uregulować rachunek" po angielsku?. Sprawdź.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'rachunek' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Dowiedz się jak jest rachunek po angielsku, jakie są znaczenia słowa rachunek w języku angielskim, jak wymawiać rachunek?.

rachunek wyników.

- bill, bill, check, account, a/c, acct., tab, count, accountSprawdź tłumaczenia 'rachunek' na język Angielski.. Przykłady użycia - "zapłacić rachunek" po angielsku.rachunek po angielsku: 1. bill .. ⭐ Wejdź na naszą stronęPrzykłady użycia - "rachunki" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. rzeczownik.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt